Biuro Rachunkowe ORTHOS w Sandomierzu

Misja firmy

Głównym celem działania Biura Rachunkowego „ORTHOS” jest profesjonalna biurowa oraz finansowo-księgowa obsługa podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych rozliczających się z budżetem. Świadcząc przez wiele lat usługi na rzecz różnych podmiotów zdobyliśmy duże doświadczenie w tym zakresie oraz wypracowaliśmy skuteczne sposoby współpracy tak z Klientami, jak i z instytucjami państwowymi. Potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy, a naszym istotnym atutem jest rozległa wiedza i doświadczenie oraz unikanie szablonowego podejścia do Klientów. Jednocześnie gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie informacji dotyczących naszych Klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu.

Szanując czas Klientów Biura wszelkie sprawy związane z instytucjami państwowymi jak Urząd Skarbowy, ZUS, PFRON, Powiatowy Urząd Pracy czy GUS załatwiamy w ich imieniu, zawsze też służymy pomocą i radą, a na życzenie Klientów również dojeżdżamy do Jego siedziby lub miejsca wykonywania działalności.

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy.

 

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

(C) 2009 - 2022 Biuro Rachunkowe ORTHOS | realizacja medox.pl | projekt grafium.com.pl